Čistící prostředky pro občasný i pravidelný v domácnostech a kancelářích

 • Relen 26
  Relen 26 je alkalický, nízkopěnící čistící prostředek vhodný pro ruční i extrakční čištění, má příjemnou světle žlutou barvu a je parfemován svěží vůní. Relen 26 je svým aplikačním zaměřením obzvláště vhodný pro čistění interiérů železničních vagónů, koberců, interiérů veřejných budov a interiérů potravinářského průmyslu.
 • Relen 19
  Pro koupelny, šatny a sociální zařízení používáme RELÉN 19, který je také prostředkem DEZINFEKČNÍM. RELÉN 19 odstraní nečistoty a zápach, vodní kámen, minerální úsady i rez z téměř všech nenasákavých povrchů.
 • Relen 78
  Přípravek na mytí skla, oken, tabulového a interieového skla a zrcadel. Není nutné používat stěrku. Po odmytí stačí nechat zaschnout. Skla myjeme jen vyždímaným vlhkým hadrem.
 • Relen 40
  Relen 40 je určen k čištění koberců, podlahových krytin, potahů a čalounění extrakčním způsobem. Při zvýšené pěnivosti doporučujeme použít ODB 30.
 • Relen 50
  Pro ruční vytí nádobí doporučujeme vysoce účinný tekutý mycí přípravek RELEN 50, vhodný především pro velkospotřebitele a podnikatele. Ve správném naředění má velmi dobrou mycí, emulgační a odmašťovací schopnost.
Vytvořil DaEnd.cz - Tvorba moderních www stránek